Propaganda i magiczne zaklęcia

Propaganda i magiczne zaklęcia

” We wszystkich epokach wielcy przywódcy mogli kultywować procesy manipulacji psychicznej, czyniący z nich psychodelicznych dominatorów i katów gatunku ludzkiego … ”

Propaganda, moc obłędu

W XX wieku, większość reżimów komunistycznych i kapitalistycznych, realizowało bardzo sprytny plan oparty na technikach propagandowych, które poprzez ukryte sugestie zaprojektowały i zaprogramowały masy do wykonywania konkretnych funkcji, myśli i przekonań.

Propaganda jako ustrój

W skrócie, propaganda może być zdefiniowana jako ukryty ustrój.

W rzeczywistości, jest to wysublimowany sposób, zmuszania ludzi do przyłączenia się do systemu i wybranej tezy lub antytezy ideologii, która czyni tę propagandę użyteczną i rzeczywistą.

Systemy totalitarne rozwinęły bardziej metodyczne sposoby uwarunkowania ludzkiego umysłu, za pomocą nowoczesnych mechanizmów magii.

Mechanizmy

Mechanizmy propagandy oparte są na dwóch frontach powstających w : czasie pokoju i czasie wojny.

Propaganda, to „nowoczesne zbiorowe czary”, jest to forma klimatyzacji wymagająca znajomości psychiki przeciwnika i manipulacji zbiorowej.

Aby zaaklimatyzować istotę lub masy należy podać ją badaniu za pomocą licznych podstępnych sugestii.

Nadzieja matką głupich

Człowieka należy poprzez sugestie doprowadzić do stanu namagnesowania propagandowego.

Stan ten budzi w sfrustrowanym człowieku, pragnienie mesjańskiego totalitaryzmu podszytego dziwnymi egocentrycznymi aspiracjami, które pchają daną istotę ku zaprogramowanemu rozwojowi, który tworzy z kolei bezużyteczną nadzieje na złudne, lepsze jutro.

” Zdobądź wykształcenie, zaangażuj się w działanie, zdobądź tytuł, stanowisko, a wszystko się ułoży będzie kasa, będzie i sukces i spokój … ”

Motywuj stawiając przed człowiekiem cel, przydatny nie dla człowieka, ale dla systemu, który staje się dla danej jedenastki realnym sposobem zdobycia nieokreślonej i nie logicznej nadziei, władzy i siły czerpanej z utopijnej kreacji fanatyzmu grupowego …

Namagnesowana jednostka lgnie do systemu, łączy się z nim i wykonuje zaprogramowane czynności wspierające władze, system i urzeczywistnione działania dążące do rozbudowy nieistniejącej rzeczywistości.

Fanatyk

Zgromadzenie zaślepionych mas, przemienia niesiony okrzykami propagandystów tłum, w stado fanatyków, egocentryków, zaprogramowanych schizofreników i psychopatów, czekających na określone słowa i znaki, zmieniające ludzi w bezmyślne bestie potrafiące śpiewać, skandować, wykrzykiwać nielogiczne hasła i zabijać dla systemy, mesjasza czy idei.

Idea, to system, mesjasz i magia przyciągająca jednostki do roju, który pod wpływem amoku dokonuje czynów sprzecznych z logiką człowieczeństwa.

Jeśli człowiek w formie jednostkowej jest altruistom, to pod wpływem grupy i bojaźni przed alienacją, staje się zwierzęciem prowadzonym instynktem stadnym i egocentryzmem.

Wiedzieli o tym mędrcy, prorocy, mesjasze, królowie, papieże … , i tylko tłum zwierząt nic nie wiedział, nie wie i nie chce wiedzieć, bojąc się siły władzy i utraty nadziei.

Tylko, że dla zwierząt, żadnej nadziei nigdy nie było i nie będzie. !!!!

Święte idee gromadzą miliony pojebanych rewidentów, weryfikujących realność danej sugestii pod sztandarami siły magicznej fascynacji.

I wy mówicie, że magia nie istnieje … ?!

Popatrzcie na siebie, zapierdalacie do pracy, do kościoła, do szkoły na wiece, bowiem sami potwierdzicie realność magii i utopii.

Angażując się w kłamstwo, nie możecie się przeciwstawić systemowi, bowiem automatycznie skreślajcie swoje magiczne moce tytularne, zawodowe, swój światopogląd, wiarę … zatapiając się w obłudę, kłamstwo i iluzje …

Ryba została złapana na haczyk i będzie na nim trzymana, aż do śmierci, trzepocząc się i łapiąc ostatnie oddechy nadziei …

Mowa nienawiści, nie wychodzi z tłumu ale z gniazda władzy, piętnując każdego obywatela prawem, rozporządzeniami, ustawami i podatkami …

Ale nic nie znaczący slogan : wybór ludu, zakłada wam kaganiec strachu przed władzą.

Tylko jeśli istnieje władza, nie może istnieją równość, a jeśli nie istnieje równość, nie może istnieć wolność, a jeśli nieistnieje wolność, a prawo neguje zabijanie, to dlaczego żołnierz zabija na polecenie władz stawiając człowieka w roli użytecznego niewolnika bijącego się za idee … ?!

Teraz widzisz, jak walą się podstawy twojej nie realnej egzystencji, jednak zastałeś zaprogramowany i uwarunkowany do odrzucenia wszystkiego, co mogłoby odebrać elitom władze, tobie tytuł, pensje i złudzenie nadziei, dlatego śmiejąc się, będzie bronił jak pies systemu, religijnej wiary, stanowiska, poprawności politycznej, najbardziej nierealnej idei, jak wariat na psychotropach.

Boicie się mnie, bowiem uwypuklam prawdy w świecie kłamstw, kulicie ogony, jak psy w schronisku i bojąc się nieznane przestrzeni, wracasz do klatki z napisem wolność i bezpieczeństwo …

Magiczne zaklęcia

Przekonanie słuchacza i nacisk autorytetów, rewizjonistów i agitatorów odgrywa kluczową role w spotkaniach stadnych, tworząc mit siły w zjednoczeniu, będący tak naprawdę amokiem, mającym na celu uśpienie logiki przez strach i uśpienie altruizmu przez marzenia egocentryzmu o władzy i anonimowym gromadnym tworzeniu zła.

Duma, budowana jest na chorej idei udziału w wielkim przedsięwzięciu.

Ofiara werbowana jest przez oprawcę, za pomocą wyróżniających się emblematów potwierdzających udział w danym przedsięwzięciu.

Ofiary chwalą i obnoszą się z mundurami, symbolami, tytułami jak dzieci z prezentami, uczestnicząc w ludobójstwach i otrzymując za to, medal i stopnie posłuszeństwa wobec iluzorycznej władzy i idei obłędu i opętania bezkarnością.

Nie ukrywajmy faktu, że i ty i twoi rodzice, dziadkowie … byli fanatykami nazwanymi patriotami, kierującymi się ideami magii okultystycznej, bowiem żadna władza w świecie równości i wolności istnieć nie może, i nikt, nie może zmusić was do zabijania, czy nauki posłuszeństwa …

Kto z waszej ulicy, dzielnicy i miasta chciał wojny, kto chciał wojny oprócz władzy … ?! Hasło patriotyzm, budzi armie uśpionych agentów, nakazując im konkretne czyny i zabijanie na podstawie tagów i emblematów symboli …

( Nic was nie zastanawia, dlaczego naród rządzi, naród nie chce wojny, a mimo to się bije i zabija członków innego rządzącego narodu, który nie chce i nie chciał nigdy wojny, bo wojna to zagrożenie dla życia, rodziny, upraw i mądrości … )

Więc wojna, była i jest kłamstwem, iluzją, grą rytualną i sposobem kreowania prywatnej władzy nad zaprogramowanym ludem najemników i niewolników …

Dlaczego, zabrano tobie równość, wolność i prawo naturalne. ?!

Bowiem tylko zniewolone istoty, którym wpojono pewne idee, mogą negować prawo do życia, innych wolnych istot.

Propaganda, jest podstawą działania opartego na konkretnych emocjach.

Masy pod wpływem niechęci, wrogości zostają zarażone egocentryzmem, podnieceniem i entuzjazmem mówcy.

Mówca, przedstawiony jest przez agitatorów za człowieka reprezentującego wszystkich ludzi, za model męża i ojca, a jego rodzine za wzór do naśladowania.

Wzór wybranej rodziny poprzez poprawność polityczną, zostaje przelany do zespolonego umysłu plebsu, chcącego żyć jak rodzina autorytatywnych bogów.

Nauczono was poprzez schematy, pozorów życia rodzinnego, dającego wymuszoną radość i satysfakcję.

Masoński system kulturowo cywilizacyjny, określił każdy aspekt zdrowo funkcjonującej rodziny, dążycie do karykatury książkowej, filmowej, czy serialowej zapominając o korzeniach rodziny słowiańskiej.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/09/inicjacja-rytualna-zwana-slubem-czyli.html

Słyszeć, widzieć i milczeć, jeśli chcesz żyć w spokoju

Najbardziej niebezpieczna forma propagandy, ma na celu pasywne, obojętne przyjęcie rozwiązań statystycznych, kształtujących całe pokolenie marionetek chodzących po wyznaczonych trasach komunikacyjnych i społecznych.

Słyszeć, widzieć i milczeć, jeśli chcesz żyć w spokoju – jest to hasło propagandy rządowej, które zostało wprowadzone przez wszystkie wielkie loże narodowe, w 18 wieku.

Manipulacja i masowa hipnoza

Ludzka ciekawość została zatruta poprzez propagandową truciznę wiadomości, nauki, edukacji, czy opieki medycznej …

Sami pragniecie inspiracji, którą dostajecie podaną na złotej tacy propagandy.

Ulegajcie wpływom ( bez świadomości zrozumienia procesu prania mózgu ) zarażonych rodziców, nauczycieli, kolegów … bowiem wartościowe jednostki, są alienowane, wyśmiewane, negowane i niszczone.

Podnosicie ręce w szkole, udzielany jest wam głos, a wasza praca wymusza na was prowadzenie badań według konkretnych rozwiązań, to autorytety oceniają wasze działania i nagradzają waszą poprawność polityczną …

Jesteście żywymi marionetkami zależnymi od wiecznej władzy hierarchii i cywilizacji masońskiej.

I dokąd chcesz iść, jeśli nie potrafisz odciąć sterujących tobą linek … ?!

Liga Świata
Dydymus
Samostanowienie i Samoograniczenie